Sem justo facilisi, pulvinar feugiat sed cursus donec vestibulum, rutrum mauris montes felis, quam

ELEKTRONİK KART DİZGİ

HIZLI HİZMET

Projelerinizi zamanında yetiştirerek süreci en iyi biçimde yönetmenizi sağlıyoruz.

HER BÜTÇEYE UYGUN

Rekabetçi Fiyat Politikamızla İhtiyaçlarınızı minimum maliyetle çözeriz.

PROFESYONEL EKİP VE EKİPMAN

Mühendis ve teknik ekibimizi sertifikasyonlarla sürekli güncel tutar fark yaratırız.

ELEKTRONİK KART DİZGİ ELEKTRONİKKARTDİZGİ

Elektronik Kart Dizgisi Üretim Süreci: Yüzey Montaj Teknolojisinin kısaltması yani kısaca SMT, yüzeye montaj işlemi ve teknolojisidir. Elektronik montaj teknolojisi olan SMT 1960’lı yıllarda ortaya çıkmıştır. Başlangıç itibariyle Amerika Birleşik Devletlerinde, IBM tarafından geliştirildi ve 1980’lerin sonlarında daha da gelişti. Bu teknoloji ile dirençler, kapasitörler, transistörler ve entegre devreler gibi elektronik bileşenler baskılı devre kartlarına monte edilir. Elektrik kuplajını oluşturmak için lehimlenir. Bu işlemlerde kullanılan devre bileşenlerine SMD (yüzeye monte cihazlar) ismi verilir. Elektronik Kart Dizgisi ve açık delik teknolojisi arasındaki en büyük fark, SMT’nin bileşen pimleri için karşılık gelen deliklerin ayrılmasını gerektirmemesidir. Bu sebeple SMD boyutları, açık delik teknolojisinde kullanılan bileşenlerin ebatlarından çok daha küçüktür. Elektronik ürünlerin ebatlarını büyük ölçüde azaltmak, hafif ve ince ürünler oluşturmak için kullanılan bu SMT teknolojisi Elektronik Kart Dizgisi üretim süreci olarak tanımlanır.

ÜRETİM SÜRECİ

  • Tek Noktada İmalat ve Dizgi : Anahtar teslim baştan sona bir çözüm tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.
  • Çoklu PCB Dizgi Hizmetleri: SMT, THT, Karışık Montaj, Paket üzeri paket (POP), Rijit PCB’ler, Flex PCB’ler.
  • Esnek Hacimli Dizgi Alternatifleri: Prototipler, düşük hacimli, yüksek hacimli olmak üzere tümünü yapıyoruz.
  • Parça Tedarik: Her zaman gerçek, kaliteli parçalar elde edebilmeniz için, yetkili elektronik bileşen üreticileri ve distribütörleri ile yılların deneyimine ve istikrarlı ilişkilerimize sahibiz. Tüm parçalar kullanımdan önce yüzde 100 kalite kontrolünden geçer.
  • Kapsamlı Kalite Güvencesi: Görsel denetimden AOI ve X-ray denetimine kadar kalite kontrolünü çok ciddiye alıyor ve işlevsellik ve kalite için her şeyi titizlikle test ediyoruz.
  • Yüksek Verimlilik, Düşük Maliyet: Valor DFM/DFA kontrolümüz ve uzman profesyonel tasarım desteğimiz gibi ek ücretsiz hizmetlerimizin değerini takdir edeceksiniz.
  • Profesyonel Mühendislik Ekibi: Son derece nitelikliyiz ve projenizin başarısına adanmış durumdayız, optimize edilmiş tasarımlarla başlamanıza olanak tanıyor ve size proje teslim tarihlerini karşılamanız için daha iyi bir şans veriyoruz.